در حال نمایش یک نتیجه

فرش 12 متری فرشی با عرض 3 و طول 4 متر که مساحتی به مقدار 12 متر مربع را فراهم می آورد.

معمولا این فرش ها جهت اتاق خواب های بزرگ ، نشیمن و پذیرایی و با توجه به طرح و رنگ آشپزخانه ؛ استفاده می شوند. جهت خرید قالی 12 متری توجه به شانه ، تراکم و نقش با توجه به محل استفاده ضروری است.

به عنوان مثال برای اتاق های خواب و فضای خصوصی خانه از قالی های 12 متری 700 شانه که نرمی بیشتری دارند استفاده و برای محیط عمومی خانه و پذیرایی و اتاق مهمان از فرش های 1200 شانه گل برجسته با تراکم بالا بهره برد.

در فراشان شما می توانید بروزترین و با کیفیت ترین فرش های 12 متری کاشان را به قیمت درب کارخانه خریداری نموده و به صورت رایگان تحویل بگیرید. این فرش اغلب در طرح های متنوعی مانند افشان ، خشتی ، ترنجی ، ریز ماهی ، کهنه نما و … تولید و به بازار عرضه می شوند.

لازم به ذکر است جهت خرید فرش ؛ اطلاع دقیق از ابعاد مورد نظر الزامی بوده و به شما کمک می کند تا دکوراسیون بهتری را برای منزل خود به ارمغان آورید.

فرش هایی با این ابعاد اغلب بر روی کف پوش هایی از جنس موزاییک ، سرامیک ، پارکت و … استفاده می شوند و باعث هرچه گرم و زیباتر شدن منزل شما می شوند.
شما عزیزان می توانید هر گونه پرسش در خصوص فرش 3*4 متری را با ما در میان بگذارید.

یکی از مهمترین نکات در هنگام خرید قالی 12 متری توجه به کیفیت مواد تشکیل دهنده و وزن آن می باشد. کارشناسان ما در فراشان با مشاوره رایگان شما را در مسیر خریدی لذت بخش همراهی خواهند نمود.